پخش عمده لباس آتش نشانی در تهران
پخش عمده لباس آتش نشانی در تهران

پخش عمده لباس آتش نشانی در تهران چگونه می باشد؟ بخش جدایی ناپذیر یک آتش نشان لباس آتش نشانی است. این لباس تقریبا در همه عملیات های امداد و نجات باید تن آتش نشان باشد تا او را از خطرات احتمالی در امان نگه دارد. مهم ترین کاربرد این لباس ها و آنچه که لباس آتش نشانی را از دیگر لباس ها متمایز می کند ضد حریق بودن آن است. این لباس ها توانایی مواجهه با حریق تا حرارت خاصی را دارند. پخش عمده لباس آتش نشانی یکی از خدماتی است که فروشگاه ما به مشتریان عزیز ارائه می دهد در ادامه این مطلب به معرفی لباس های آتش نشانی و انواع آن ها خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

لباس آتش نشانی

لباس های آتش نشانی لباس های خاصی هستند که مخصوص نیروهای آتش نشان است. پیشرفت های علمی در قرن اخیر روی تجهیزات ایمنی هم تاثیرگذار بود و لباس آتش نشانی هم به عنوان یکی از این تجهیزات ایمنی از این موضوع مستثنی نبود. در تولید لباس آتش نشانی سعی بر این بوده است که برای هر محیطی لباس خاص همان محیط طراحی و تولید شود.

برای تولید لباس های آتش نشانی استانداردهای خاصی وجود دارد که تولید کنندگان ملزم به رعایت آن ها هستند. سازمان های آتش نشانی در سراسر دنیا نیز لباس هایی را خریداری می کنند که دارای استاندارد و کیفیت کافی باشد. علت حساسیت این موضوع آن است که لباس آتش نشانی تاثیر مستقیم روی سلامت آتش نشان دارد و پیروزی و شکست عملیات نجات را تعیین می کند.

دوخت لباس آتش نشانی

لباس آتش نشانی دارای سه لایه بیرونی، میانی و درونی است. لایه بیرونی وظیفه محافظت در برابر شعله های آتش را دارد و علاوه بر این در مقابل انفجار نیز مقاومت بالایی دارد. لایه بیرونی اصلی ترین لایه لباس است و وظیفه محافظت از بدن را به عهده دارد.

لایه میانی در مقابل رطوبت مقاوم است و از سوختن توسط آب پیشگیری می کند. این لایه همچنین اگر به خوبی تولید شده باشد گردش هوا در داخل لباس را نیز تسهیل می کند.

لایه داخلی لایه ای کاملا ضد گرماست و از آتش گرفتن آن جلوگیری می کند.

انواع لباس آتش نشانی

لباس های آتش نشانی بر اساس کاربردشان و محیطی که قرار است آتش نشان از آن ها استفاده کند به انواع مختلفی تقسیم می شوند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

لباس ضد حریق

لباس ضد حریق اولین نوع از لباس های آتش نشانی است که در پخش عمده لباس آتش نشانی مورد استقبال قرار می گیرد. این لباس همانطور که از نامش مشخص است طوری طراحی شده که بتواند حرارت بالا را تحمل کند و از بدن آتش نشان در برابر شعله های آتش مراقبت کند. لباس ضد حریق شامل کلاه، دستکش و چکمه نیز هست. پارچه هایی که این لباس ها را با آن آماده می کنند با مواد ضد حریق که یکی از آن ها پنبه نسوز است ساخته می شوند به همین خاطر شستشو، خشک کردن و مراقبت از این لباس ها خاص می باشد.

لباس مخصوص محیط های مرطوب

لباس محیط های مرطوب یکی دیگر از انواع لباس های آتش نشانی است که به صورت یکسره است. این لباس در محیط هایی که بخارات سمی وجود دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر در چنین محیط هایی از لباس مخصوص استفاده نشود می تواند منجر به آلودگی های پوستی برای آتش نشان شود. این لباس همچنین برای عملیات در محیط هایی که با گازهای مختلف شیمیایی آلوده شده اند نیز کاربرد دارد.

لباس آتش نشانی مخصوص محیط های دارای الکتریسیته

لباس ضد الکتریسیته آخرین مدل لباس اتش نشانی است که در این مطلب به آن اشاره می کنیم. این لباس نیز مانند لباس محیط های مرطوب یکسره است و در مواردی استفاده می شود در مکان مورد نظر خطر برق گرفتگی وجود دارد. ویژگی این لباس این است که الکتریسیته را به صورت ایمن به زمین منتقل می کنند.

سخن پایانی پخش عمده لباس آتش نشانی

برای خرید عمده لباس آتش نشانی مرغوب و باکیفیت می توانید از راه های مختلفی اقدام کنید. خریدهای عمده به این دلیل که تخفیف و مزایایی دارند معمولا بیشتر مورد استقبال خریداران قرار می گیرند. خرید با قیمت پخش عمده لباس آتش نشانی معمولا پایین تر از خرید لباس به صورت تکی است. می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه ما سفارش عمده ثبت کنید یا این که با یکی از شماره های ما تماس بگیرید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)