قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک

قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک چیست و چه فرقی با سایر قرقره شلنگ جمع کن ها دارد؟ قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک یک دستگاه مونتاژ شلنگ در کارگاه و منطقه تولید است. انواع مختلفی از شلنگ های جمع آوری وجود دارد. قرقره شلنگ دستی، حلقه شیلنگ اتوماتیک، قرقره شلنگ برقی و … با دلفان ایمنی همراه باشید تا با این نوع ابزار حرفه ایی بیشتر آشنا شوید.

فهرست مطالب

قیمت بهترین نوع قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک

قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک در سیستم کارواش کارایی بالایی دارد. این قطعه از جنس استنلس استیل با مقاومت و ثبات بالا ساخته شده و طراحی بسیار فشرده و منسجم دارد به صورتی که فضای کمی را در بر می گیرد. دیواره قرقره از صفحه ای فولادی با ضخامت ۳ میلی متر ساخته که از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد و با اطمینان نصب می گردد. قرقره شیلنگ جمع کن بی نیاز از تعمیر و نگهداری است و به روغن کاری احتیاج ندارد. قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک از یک مفصل گردنده و خروجی ۱۲ میلی متری تشکیل شده است. بر روی قرقره امکان قرار دادن شیلنگ های فشار قوی وجود دارد و در برابر بیشینه فشار ۳۰۰ بار و بیشینه دمای ۹۰ درجه سانتی گراد مقاومت دارد.

با قرار گیری شیلنگ در این قرقره اختلالی در عملکرد شیلنگ به وجود نخواهد آمد و ماده مورد نظر هم چون آب، آب و ماده شوینده، روغن، گریس و هوا از شیلنگ عبور می نماید. درام با استفاده از یک چرخ دستی با قابلیت تنظیم، می چرخد و بر روی این دسته قطعه ای پلی آمیدی قرار دارد تا کاربر به راحتی و بدون احساس ناراحتی بتواند دسته گردان را به حرکت در آورد. بر روی قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک به یک ترمز مکانیکی تجهیز گردیده و امکان قفل شدن در ۶ حالت مختلف را فراهم می کند.

کاربرد قرقره شلنگ جمع کن اتوماتیک چیست؟

شلنگ های پیچ خورده و پیچ خوردگی های آزاردهنده مربوط به گذشته است! از این پس، قرقره شلنگ خودکار هوشمند نظم و ایمنی کار برتر را تضمین می کند. راهنمای خودکار شلنگ را به روشی صرفه جویی در انرژی و فضا به داخل درام می پیچد. به لطف عملکرد عملی “توقف در هر نقطه”، شلنگ را فقط تا جایی که نیاز دارید باز می کنید. به هر موقعیت دلخواه می چسبد. همانطور که شلنگ را آزاد می کنید، به صورت کنترل شده و ترمز شده به عقب برمی گردد – ایده آل برای جلوگیری از صدمات.

مشخصات قرقره شلنگ جمع کن اتوماتیک

با توجه به نوع انتخاب ابعاد و اندازه و رنگ متفاوت است. این نوع قرقره در ابعاد اندازه و رنگ های مختلفی ساخته و تولید شده است. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش محصول با ما تماس حاصل نماید و سفارش خود را پس از دریافت مشاوره رایگان به صورت تلفنی ثبت نماید.

بهترین نوع قرقره شلنگ جمع کن اتوماتیک

 این قرقره شیلنگ جمع کن اتوماتیک خرطومی قابلیت قرار دادن شیلنگ های مختلف در اندازه ها و قطرهای مختلف را تحت فشار یا معمولی دارد. یک حلقه شلنگ دستی با یک اهرم چرخان و یک حلقه شلنگ اتوماتیک با مکانیزم مکانیکی در سیم جاروبرقی و یک حلقه شلنگ برقی با موتورهای الکتریکی مختلف در اندازه های بزرگ مونتاژ می شود. قرقره شلنگ جمع آوری در کلیه صنایع مانند معادن، فولاد، سیمان، صنایع غذایی، صنایع ریلی و کارواش و غیره کاربرد دارد. باعث ایجاد ایمنی در محیط کار می شود. ریل شلنگ را می توان در زوایای مختلف و بر روی سطوح مختلف مانند میز، سقف، کف، دیوار و انواع ستون ها نصب کرد. قرقره شلنگ دارای اتصالات فشار قوی بوده و بدنه قرقره شلنگ می تواند از پلاستیک و فلز در انواع تک بازویی، دو بازویی و محفظه ای ساخته شود.

5/5 - (3 امتیاز)