طریقه نصب شلنگ جمع کن
طریقه نصب شلنگ جمع کن

طریقه نصب شلنگ جمع کن چگونه می باشد؟ پس از خرید قرقره شلنگ جمع کن لازم است تا بدانیم که چگونه باید با این وسیله ایمنی کار کنیم به همین منظور در ادامه این مقاله به شما آموزش طریقه نصب شلنگ جمع کن را خواهیم گفت. با دلفان ایمنی همراه باشید.

فهرست مطالب

بهترین نوع شلنگ جمع کن کدام است؟

قبل از آنکه به سراغ آموزش طریقه نصب شلنگ جمع کن بریم بهتر است تا با ویژگی های یک شلنگ جمع کن آشنا شویم. در واقع گزینه های بسیاری وجود دارد تا بتوانیم بگویم که کدام شلنگ جمع کن خوب است و کدام بد… بهترین قرقره شلنگ جمع کن رده بالا دارای ویژگی های مثبت بسیاری هستند.

می توان گفت مهمترین ویژگی بهترین آن ها نوع برند آن است. علاوه بر برند، یکی دیگر از ویژگی های مهم بهترین شلنگ جمع کن، کیفیت آن است. سپس نوع و کیفیت لوله می تواند برتری یک شلنگ جمع کن را بگوید.

آموزش طریقه جمع کردن شلنگ جمع کن

قرقره شلنگ یکی از ابزارهای کاربردی برای آبیاری گیاهان در مزارع است که برای اطفای حریق نیز کاربرد دارد. این قرقره وظیفه گرفتن شلنگ را بر عهده دارد و ساختار آن به گونه ای است که در یک چشم به هم زدن باز می شود. این ابزار از پارچه بوم غیر قابل نفوذ، کاملا انعطاف پذیر و مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است. در اینجا ویژگی های منحصر به فرد این قرقره ها آورده شده است:

  • لوله باز کردن آسان و صرفه جویی در زمان
  • بدون گره خوردن شلنگ
  • قابل نصب بر روی دیوار، سقف، میز و …
آموزش طریقه جمع کردن شلنگ جمع کن
آموزش طریقه جمع کردن شلنگ جمع کن

نصب قرقره شلنگ روی دیوار

برای این کار ابتدا باید کانال ها و گیره ها را روی دیوار نصب کنید. برای نصب کانال می توانید از مته و پیچ و مهره استفاده کنید. پس از ایجاد سوراخ در دیوار، رول صفحات را باید داخل آن قرار داده و پیچ را داخل آن قرار داد. سپس داکت یا گیره را نصب می کنیم و آن را تعمیر می کنیم. لازم به ذکر است که این غلاف ها برای نصب قرقره شلنگ طراحی شده اند و به راحتی بر روی قسمت اصلی ثابت می شوند. قسمت اصلی لوله هدر در داخل مجرا یا گیره قرار می گیرد و در صورت آتش سوزی به مهار آن کمک می کند. این کلکتورهای لوله کاملا انعطاف پذیر بوده و در تمامی جهات حرکت می کنند.

نکاتی در مورد نصب قرقره به روی دیواری

  1. هنگام نصب، سعی کنید لوله جمع آوری را در نزدیک ترین مکان برای دسترسی قرار دهید.
  2. همچنین این دستگاه را در پایین ترین سطح ممکن قرار دهید تا گرمای آتش به آن آسیب نرساند.
  3. بهتر است چندین لوله در قسمت های مختلف خانه و حیاط نصب شود تا در صورت آتش سوزی از 4 جهت آتش را مهار کند.

نحوه سفارش و خرید شلنگ جمع کن

به علت حساس بودن تجهیزات ایمنی لازم است تا در انتخاب و خرید، نیز بسیار دقت نماید. به همین منظور توصیه میکنیم تا از معتبر ترین فروشگاه های تجهیزات ایمنی به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری نمیاد.

  • شما می توانید از فروشگاه دلفان ایمنی به صورت حضوری و یا اینترنتی تجهیزات ایمنی مورد نظر خود را سفارش دهید. برای این کار کافیست به وب سایت دلفان ایمنی مراجعه نماید و از طریق سایت سفارش خود را ثبت نماید و بعد از ثبت سفارش کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت.
  • همچنین می توانید از طریق شماره های زیر سفارش خود را ثبت نماید.

۰۹۱۲۰۶۱۲۴۵۱

۰۲۱۶۶۷۶۳۱۱۴

  • همچنین شما می توانید به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کرده و خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید.

تهران، حسن آباد، خیابان امام خیمنی، روبه روی بیمارستان سینا، کوچه جهانگردی، پلاک۱۹​

 

5/5 - (1 امتیاز)