ساخت نردبان با طناب
آموزش ساخت نردبان با طناب در موارد اضطراری!

آیا راه و چگونگی ساخت نردبان با طناب را بلد هستید؟ در این مقاله قصد داریم تا به مراحل با ساخت نردبان با طناب بپردازیم. با دلفان ایمنی همراه باشید. ساختن نردبان از طناب یکی از مواردی است که به دلیل استفاده از آن در مکان های مختلف افراد را به سمت این نوع طناب سوق می دهد. نحوه ساختن نردبان با طناب های زیاد می تواند ساده و کاربردی باشد. البته به خاطر داشته باشید که استفاده از این طناب آسان نیست و برای همه سنین و افراد مناسب نخواهد بود.

فهرست مطالب

مراحل ساخت نردبان با طناب

برای ساخت نردبان با طناب می توانید از همان چوب استفاده کنید تا از کیفیت طناب و چوب اطمینان حاصل کنید.

  1. در هر طرف چوب قطر طناب خود سه سوراخ ایجاد کنید. از قطرهای زیاد خودداری کنید تا طناب شما داخل نشود.
  2. طول طناب را بر تعداد پله هایی که برمی دارید تقسیم کنید تا بدانید در این مدت چند اینچ پله باید نصب شود، مقدار طناب را که داخل چوب می رود فراموش نکنید.
  3. سپس شروع به گذاشتن طناب در یک طرف پله های خود کنید. در تصویر اول این صفحه می توانید نوع این محصول را مشاهده کنید. ما مجموعه ای از محصولات فوق را برای فروش داریم. اگر به طناب نیاز دارید، پیشنهاد می کنیم طناب استاتیک ما را بررسی کنید.

ساخت نردبان بالا رفتن

محصولاتی که توسط مجتمع امداد و نجات ایران عرضه خواهد شد. بالا رفتن از پله ها استفاده از امکانات پله مانند را در هنگام بالا رفتن آسان تر می کند. می توان از نردبان هایی که با توجه به شرایط محیط کوهنوردی ساخته خواهد شد استفاده کرد. به گزارش Rescue Products، این مجموعه قادر است محصولات مختلفی که در بالا ذکر شد را به بازار عرضه کند. که به دلیل استاندارد بودن و مقاوم بودن طناب ها انجام خواهد شد.

نردبان هلیکوپتر

نجات در هر مکان و به هر شکلی انجام می شود. در صورت پشتیبانی هوایی، فرود از بالگرد با طناب انجام می شود. پله های هلیکوپتر با مدل های معرفی شده در این قسمت متفاوت خواهد بود.

محصولات معرفی شده در این قسمت از چوب و طناب خالی می باشد. از چوب هلیکوپتر استفاده نمی شود و پله ها به گونه ای تعبیه می شود که از خم شدن جلوگیری کند.

5/5 - (1 امتیاز)