بهترین برند گازسنج
لیست بهترین برند گازسنج

بهترین برند گازسنج چیست؟ اگر می خواهید با استفاده از تکنولوژی مقدار گازهای موجود در مکانی که قرار دارید را اندازه بگیرید به یک گازسنج نیاز دارید. گازسنج ها با استفاده از تکنولوژی های مختلفی ساخته شده اند و در مراکز صنعتی و غیر صنعتی برای سنجش گازهای موجود در هوا مورد استفاده قرار می گیرند. وجود وسایلی مثل گازسنج که جنبه ایمنی دارد در مراکز حساس و در معرض خطر ضروری است. در مطلبی که پیش روی شماست قرار است نگاهی داشته باشیم به بهترین برند گازسنج در بازار ایران تا بتوانیم به شما در خرید بهترین برند گازسنج و پیدا کردن بهترین قیمت گازسنج کمک کنیم. با دلفان ایمنی همراه باشید.

فهرست مطالب

گازسنج چیست؟

بهترین برند گازسنج وسیله ای است که با استفاده از سنسورهای خود میزان گازهای موجود در محیط را اندازه گیری می کند و از ان برای ایمنی فردی و گروهی استفاده می شود. به کارگیری به موقع این وسیله می تواند از بروز حوادثی مانند مسمومیت، گازگرفتی و آتشسوزی جلوگیری کند.

اولین گازسنج ها تنها می توانستند یک نوع گاز را شناسایی و میزان آن را تشخیص دهند ولی با گذشت زمان و رشد تکنولوژی گازسنج هایی ساخته شدند که می توانستند چند نوع گاز را به صورت همزمان شناسایی کنند.

به طور کلی گازسنج ها از 3 جهت دسته بندی می شوند:

از جهت ثابت یا متحرک بودن

از جهت  قابل کالیبره یا غیر قابل کالیبره بودن

از جهت تک گازه یا چند گازه بودن

از نام این دسته بندی ها پیداست که گازسنج های هر کدامشان چه قابلیت هایی دارند. این که کدام یک از انواع گازسنج ها را خریداری کنید به این بستگی دارد که هدف و موارد استفاده تان از گازسنج چقدر است و می خواهید چقدر برای خرید بهترین برند گازسنج هزینه کنید. با در نظر گرفتن این موضوعات می توانید در میان برندهایی که در پایین به شما معرفی می کنیم بهترین گزینه را برای خرید گازسنج برای خود پیدا کنید.

بهترین برند گازسنج

در میان برندهای مختلف گازسنج دو برند در بازار محبوبیت و فروش بیشتری دارند که عبارت هستند از BW و MSA. این گازسنج ها هم مانند همه تولیدات صنعتی دارای معایب و مزایایی هستند که بر طبق این معایب و مزایا کاربران تصمیم به خرید یکی از آن ها می گیرند.

گازسنج بی دبلیو (BW)

گازسنج های بی دبلیو (BW) تحت لیسانس و زیرمجوعه شرکت هایول هستند و این شرکت ارائه خدمات پس از فروش را ارائه می دهد و اعتبار کالای BW را تضمین می کند. شرکت هانیول آنالیز از ابتدای تاسیس خود در زمینه تولید گاز تست فعالیت می کرد و دانش فنی خاص خود را در محصولاتش به کار برد.

کمپانی BW در کشور مکزیک قرار دارد ولی کالاهایش را طبق استانداردهای شرکت هانیول تولید می کند. این گازسنج بیشتر در هوای خشک و معتدل مورد استفاده قرار می گیرند و علی رغم کارکرد خوبشان قیمت پایین و مقرون به صرفه ای دارند.

گازسنج ام اس ای (MSA)

شرکت ام اس ای در سال 1914 در ایالات متحده امریکا تاسیس شد. یکی از افرادی که از تاسیس این شرکت حمایت کرد توماس ادیسون بود. گازسنج هایی که این شرکت می سازد کیفیت بسیار بالایی دارند. بُرد این گازسنج ها طوری طراحی می شود که می تواند شرایط آب و هوایی مختلف، نظیر گرما، رطوبت، گرد و خاک، ریزگرد و… را تحمل کند.

شرکت ام اس ای ادعا می کند که گازسنج هایش می توانند در هر شرایط آب و هوایی با کمترین میزان خطا مقدار گازهای محیط را بسنجند. جدیدترین مدل های گازسنج برند ام اس ای قابلیت این را دارند که تا 5 گاز را به صورت همزمان اندازه گیری کنند.

به طور کلی گازسنج های MSA هم دقت و هم مقاومت بالایی دارند و به همین خاطر است که در بازار مورد استقبال قرار می گیرند. طول عمر بالای این دستگاه ها از ویژگی های مهمی است که درباره آن ها ذکر می شود.

قیمت گازسنج

زمانی می توانید بهترین برند گازسنج را پیدا کنید که ابتدا نیازهای خود را به صورت کامل بشناسید. برای مثال اگر قصد خرید گازسنج برای یک پروژه پیمانکاری را دارید و هزینه برای شما اهمیت دارد می توانید سه عدد گازسنج BW خریداری کنید این تعداد شاید دقت بالای گازسنج های ام اس ای را نداشته باشند ولی از نظر هزینه برای شما مقرون به صرفه هستند و در هزینه هایتان صرفه جویی خواهد شد.

سخن پایانی

در این مقاله به طور کاملا در رابطه با انواع بهترین برند گازسنج صحبت کردیم. شما می توانید برای خرید و یا دیدن مشخصات و قیمت انواع دستگاه اعلام حریق از منو وب سایت دلفان ایمنی گزینه تجهیزات آتش نشانی >> گازسنج را انتخاب نماید و برای سفارش هم میتوانید از طریق وب سایت و به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت نماید و همچنین می توانید با شماره های زیر تماس برقرار نماید تا نمایندگان فروش ما به صورت تلفنی سفارش شما را ثبت نماید. توجه نماید در صورت تماس از طریق وب سایت می توانید از کدهای تخفیف نیز بهره مند شوید.

  لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.  تماس با دلفان ایمنی ۰۹۱۲۵۰۰۶۰۱۷

5/5 - (4 امتیاز)