بهترین برند دستگاه تنفسی دلفان ایمنی
بهترین برند دستگاه تنفسی چیست؟ (آپدیت آذر 1401)

بهترین برند دستگاه تنفسی چیست؟ آتش نشان هایی که در عملیات های امداد و نجات شرکت می کنند گاهی ممکن است که به عملیات هایی بر بخورند که در اثر آتش سوزی در فضایی بسته مانند خانه، کمبود اکسیژن بر محیط حکمفرما شود. در چنین شرایطی مامور آتش نشانی برای این که بتواند به ماموریت خود ادامه دهد به دستگاه کمک کننده ای به نام دستگاه تنفسی آتش نشانی نیازمند است تا بتواند در محیطی که فاقد اکسیژن کافی است با استفاده از این دستگاه تنفس کند. با دلفان ایمنی همراه باشید.

بودن این وسیله همراه آتش نشان اهمیت زیادی دارد چرا که هم بر سلامتی او تاثیرگذار است و هم متعاقبا روی سلامتی کسانی که قرار است نجات پیدا کنند. در مطلبی که پیش روی شماست قصد داریم به معرفی بهترین برند دستگاه تنفسی بپردازیم و چند برند را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

فهرست مطالب

دستگاه تنفسی آتش نشانی چیست؟

بهترین برند دستگاه تنفسی آتش نشانی وسیله ای است که مورد استفاده آتش نشان قرار می گیرد تا بتواند در محیط هایی که مواد شیمیایی یا آتشسوزی باعث کمبود اکسیژن در فضا شده اند تنفس کند و عملیات امداد و نجات را انجام دهد. در مواردی مانند سوختن مواد شیمیایی و برخی پلاستیک ها، گازهای سمی تولید شده برای سلامتی انسان بسیار خطرناک هستند و حتی تنفس آن ها می تواند کشنده  باشد.

بهترین برند دستگاه تنفسی چیست؟
بهترین برند دستگاه تنفسی چیست؟

بهترین برند دستگاه تنفسی شامل چهار قسمت اصلی لوازم مهار، لوازم سیلندر هوا، لوازم تظیم کننده فشار و ماسک و لوازم صورت است. لوازم مهار، لوازمی هستند که سیلندر اکسیژن را پشت آتش نشان به طور ثابت نگه می دارند. این لوازم شامل تنه و تسمه ها هستند.

لوازم سیلندر شامل سیلندر هوا، شیر سیلندر و فشارسنج است. در برخی مدل ها سیستم ایمنی نیز وجود دارد. سیستم ایمنی فشار ورودی را کم می کند و آن را به مقدار اندکی از فشار جوی می رساند.

لوازم تنظیم کننده فشار شامل شلنگ فشار قوی و ضعیف، شیر خط اصلی و کاهش دهنده فشار است. برخی مدل ها هم شیر های کنترلی برای حالت های عادی و اضطراری دارند.

لوازم صورت دستگاه تنفسی نیز شامل ماسک، عدسی روی ماسک، شیر بازدم،، تقویت کننده صدا و تسمه های نگهدارنده ماسک است.

معرفی بهترین برند دستگاه تنفسی

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی سه تا از بهترین برندهای دستگاه تنفسی آتش نشانی بپردازیم با بررسی هر سه آن ها خواهیم دانست که کدامشان بر بقیه برتری دارد.

معرفی بهترین دستگاه تنفسی
معرفی بهترین دستگاه تنفسی

دستگاه تنفسی دراگر

برند دراگر در سال 1889 در ایتالیا تاسیس شد و محصولات آن همواره دارای کیفیت بالایی بودند. این شرکت در زمینه تولید دستگاه های تنفسی مختلف سابقه خوب و درخشانی دارد. از ویژگی های دستگاه تنفسی دراگر می توان به هزینه معقول، عملکرد و کیفیت بالا، مقاومت نسبت به ضربه و مواد شیمیایی، غیر الکترونیک بودن و داشتن قالب های با دوام اشاره کرد.

دستگاه های تنفسی دراگر در سری های مختلف و با مشخصات فنی و کاربردهای خاص تولید می شوند. جدید ترین محصول این شرکت که کارایی و عملکرد فوق العاده ای دارد دستگاه PasLite می باشد.

دستگاه تنفسی فنزی

فنزی یک برند فرانسوی است که به خوبی از پس تولید دستگاه تنفسی بر آمده است. محصولات این شرکت کیفیت بالایی دارند و کسانی که از آن ها استفاده کرده اند رضایت خود را نشان داده اند. یکی از ویژگی های دستگاه تنفسی فنزی وجود فشار منبع و سوت هشدار دهنده است. ماسک های صورت این دستگاه ها با پلی کربنات ساخته شده و ضد خش هستند. فنزی یکی از برندهایی است که شما می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت و دوام بالا محصولاتش را خریداری نمایید.

لیست بهترین برند های دستگاه های تنفسی
لیست بهترین برند های دستگاه های تنفسی

دستگاه تنفسی اسپاسینی

آخرین برند معتبر و برتر تولید کننده دستگاه تنفسی آتش نشانی که در این مطلب قرار است به معرفی آن بپردازیم برند ایتالیایی اسپاسینی است. این برند نیز محصولات بسیار خوب و با کیفیتی تولید می کند که توانسته است رضایت مشتریان را کسب کند. از بهترین مدل های این برند می توان به مدل BVF/BN 1303C، RN-BN167=83CFR و DUO اشاره کرد. اگر قصد خرید دستگاه تنفسی دارید برند اسپاسینی یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید محصولات آن را خریداری کنید.

سخن پایانی

در این مقاله به طور کاملا در رابطه با انواع بهترین برند دستگاه تنفسی صحبت کردیم. شما می توانید برای خرید و یا دیدن مشخصات و قیمت انواع دستگاه تنفسی آتش نشانی از منو وب سایت دلفان ایمنی گزینه تجهیزات آتش نشانی >> دستگاه تنفسی آتش نشانی را انتخاب نماید و برای سفارش هم میتوانید از طریق وب سایت و به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت نماید و همچنین می توانید با شماره های زیر تماس برقرار نماید تا نمایندگان فروش ما به صورت تلفنی سفارش شما را ثبت نماید. توجه نماید در صورت تماس از طریق وب سایت می توانید از کدهای تخفیف نیز بهره مند شوید.

 

 

 ➡ لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.  تماس با دلفان ایمنی ۰۹۱۲۵۰۰۶۰۱۷ ➡

5/5 - (1 امتیاز)